Vi venter på nytt online bookingsystem. I mellomtiden kan du kontakte din personlig servicetekniker (se våre teknikere lenger ned på siden) eller sende oss en mail på service@jensen-scheele.no

(Ved sending av e-post, husk å ha med; navn, telefonnummer og regnr.)

La våre utdannede og høyt kvalifiserte teknikere ta vare på bilen din. Vi garanterer at du blir fornøyd!
Vi gir garanti på vårt arbeide og våre deler. Og selvsagt bruker vi kun originaldeler, som sikrer kvaliteten til din Volvo hele veien.

Våre teknikere jobber i dag som Personlig Serviceteknikere (PST). Konseptet fungerer ved at den tradisjonelle kundemottakeren blir «overflødig». En PST er kundens kontaktperson og gjør at du som kunde kan føle deg trygg på at du og bilen din ivaretas på beste måte når du kommer til oss. Som kunde bestiller du service, reparasjoner og andre tjenester, samt leverer og henter bilen hos din egen tekniker. Kunden har én kontaktperson som gjør at eventuelle misforståelser lettere unngås og at bilen blir ferdig ved første besøk. Dette resulterer i mindre sløsing med kunden sin tid og flere fornøyde kunder her hos oss.

Som en videreutvikling av PST-konseptet har Volvo tatt steget videre med VPS, Volvo Personligservice. Den største forskjellen er at to teknikere jobber i team på samme verkstedplass. Dette gjør at vi nå kan utføre mange standardjobber på under halve tiden, og flere kunder kan vente hos oss mens jobben utføres. Kundene får en timeavtale som er styrt på spesifikk tid slik at de vet og kan planlegge sin dag på en bedre måte.
Motorer idag er i høyeste grad “high-tech”, ikke bare for å være “fancy”, men for å kunne klare strenge krav til avgassutslipp og brensel-effektivitet. Nettopp derfor er det viktigere enn tidligere med regelmessig vedlikehold.

EU-KONTROLL 

Kontrollen, som kalles periodisk kjøretøy kontroll, skal foretas første gang i det fjerde kalenderåret etter første gangs registrering av bilen. Hensikten er å gi en tryggere og mer miljøvennlig bilpark. Biler som er registrert i årstall som ender med partall -1998,2000,2002 osv.skal godkjennes i årstall med partall, første gang i det 4. året, og tilsvarende for biler som er registrert i årstall som ender med oddetall -1997,1999,2001 osv. Kontrollene blir fordelt over hele året ved at det siste tallet i registreringsnummeret på bilen er det samme som kontrollmåneden (f.eks. hvis det ender på 4, skal bilen være godkjent innen utgangen av april). Unntak gjelder for de registreringsnummer som ender på 7 siden dette er midt i ferietiden. Disse skal være godkjent innen utgangen av november.

PERSONLIG SERVICETEKNIKERE
Tomas Edgren

Tomas Edgren

Personlig Servicetekniker

Telefon: +47 46 54 70 18
tomas@jensen-scheele.no

Tommy Høgberg

Tommy Høgberg

Personlig servicetekniker

Telefon: +47 93 47 14 59
tommy@jensen-scheele.no

Raymond Johansen

Raymond Johansen

Support personlig servicetekniker

Telefon: +47 46 50 89 87
raymond@jensen-scheele.no

Andreas Gulvik

Andreas Gulvik

Personlig Servicetekniker

Telefon: +47 98 90 49 60
andreas@jensen-scheele.no

Vetle Solberg

Vetle Solberg

Personlig Servicetekniker

Telefon: +47 46 54 75 89
vetle@jensen-scheele.no

Lars-Petter Snopestad

Lars-Petter Snopestad

Teknisk klargjører

Telefon: +47 46 54 72 37
lars-petter@jensen-scheele.no

Tomas Markota

Tomas Markota

Personlig servicetekniker

Telefon: +47 98 90 63 80
tomas.m@jensen-scheele.no

Stian Lunde

Stian Lunde

Personlig servicetekniker

Tlf +47 40 03 24 02
stian.l@jensen-scheele.no

Simon Rød Hansen

Simon Rød Hansen

Lærling

Telefon: +47 46 54 74 18
simon@jensen-scheele.no

Espen Hoff

Espen Hoff

Personlig servicetekniker

Telefon: +47 46 50 35 21
espen.h@jensen-scheele.no

Bjørn Stokman

Bjørn Stokman

Personlig servicetekniker

Tlf +47 40 03 14 93
bjorn@jensen-scheele.no

Robin Sundland

Robin Sundland

Lærling

Telefon: +47 46 54 74 18
robin@jensen-scheele.no

VERKSTEDADMINISTRASJON
Sven-Erik Bjerke

Sven-Erik Bjerke

Verkstedsjef

Telefon +47 91 31 33 35
sven-erik@jensen-scheele.no

Stein Eriksen

Stein Eriksen

Coach personlig servicetekniker

Telefon +47 46 43 14 63
stein@jensen-scheele.no

Morgan Pettersen

Morgan Pettersen

Coach personlig servicetekniker

Telefon +47 95 42 16 71
morgan@jensen-scheele.no

Frank Sundland

Frank Sundland

Instruktør/ Reklamasjonsansvarlig

Telefon +47 41 30 76 64
frank@jensen-scheele.no

DELELAGER
Espen Nordlie

Espen Nordlie

Delelager

Telefon: +47 95 20 10 10
espen@jensen-scheele.no

Jon Mogens Wiig

Jon Mogens Wiig

Delelager

Telefon: +47 93 47 14 60
jon@jensen-scheele.no

DEKKHOTELL
Kjetil Holter

Kjetil Holter

Dekkhotellansvarlig

Telefon: +47 92 86 17 19
dekkhotell@jensen-scheele.no